Ավանդական բժշկության համալսարանը, հանդիսանալով «Հայաստանի թվային գրադարանների ասոցիացիայի» անդամ-կազմակերպություն, ձեռք է բերել Polpred.com Media Review լրատվական էլեկտրոնային շտեմարանի անվճար մուտք մինչև 15.10.2021թվականը: Տեղեկացնենք, որ ռուսալեզու այս շտեմարանը ներառում է վերջին 25 տարիների ընթացքում տարբեր ԶԼՄ-ների կողմից հրապարակված միլիոնավոր հոդվածներ, կարևոր նյութեր և հարցազրույցներ ավելի քան 25000 առաջին դեմքերից, որոնք խմբավորված են ըստ 110 ոլորտների՝ ներառյալ բժշկականը: Նյութերը վերցված են 235 երկրների տարբեր առաջատար լրատվամիջոցներից։
Ընձեռնված հնարավորությունից օգտվելու համար մինչև այս տարվա հոկտեմբերի 15-ը անհրաժեշտ է այցելել www.polpred.com կայք:

• The University of Traditional Medicinehas acquired free access to the Polpred.com Media Review electronic news database
The University of Traditional Medicinehas acquired free access to the Polpred.com Media Review electronic news database
The University of Traditional Medicine, being a member-organization of the Association of Digital Libraries of Armenia, has acquired free access to the Polpred.com Media Review electronic news database until 15.10.2021. Please note that this Russian-language database includes millions of articles, key materials, and interviews published by various media outlets over the past 25 years, with over 25,000 famous people which are grouped by 110 areas, including medical. The materials are taken from various leading media outlets of 235 countries. To take advantage of this opportunity, you need to visit the following www.polpred.com until October 15 of this year.