Հոկտեմբերի 24-ին «Campus International LLC-ն» և Հնդկական ուսանողների բարեկեցության ասոցիացիան համատեղ կազմակերպեցին Ավանդական բժշկության համալսարանի 2021-22 ուս տարվա «Բուժական» ֆակուլտետի շրջանավարտների դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր արարողությունը:
Միջոցառման սկզբում շրջանավարտներին ողջույնի և շնորհավորանքի խոսքեր ուղղեցին ԱԲՀ Որակի ապահովման և կրթական բարեփոխումների գծով պրոռեկտոր Արայիկ Գյոզալյանը, ԱԲՀ Արտաքին կապերի բաժնի վարիչ Անի Սարգսյանը, գերմաներենի դասախոս Արկադի Ալեքյանը, Դուբայից ժամանած գործարար Մանոջ Կոշին, «NCIE»-ի գործադիր տնօրեն Հայկ Մարգարյանը:
ԱԲՀ աշխատակիցները, տարբեր երկրներից ժամանած հյուրերն ու ուսանողները միջոցառման ընթացքում վայելեցին համերգային մի շարք կատարումներ:

The ceremony and handing diplomas to UTM graduates took place
On the 24th of October "Campus International LLC" and the Indian Student Welfare Association jointly organized the graduation ceremony of the graduates of the "General Medicine" Faculty of the University of Traditional Medicine  of 2021-22 academic year.
At the beginning of the event, the graduates were greeted and congratulated by Arayik Gyozalyan who is the Vice-Rector for Quality and Education Reforms, Ani Sargsyan, Head of External Relations Department, Arkadi Alekyan, the German language lecturer, Manoj Koshin, who is a businessman from Dubai, Hayk Margaryan, Executive Director of NCIE.
During the event UTMA employees, guests and students from different countries enjoyed a number of performances.